ייעוץ כלכלי  ופיתוח עסקי

מחלקת ייעוץ כלכלי ופיתוח עסקי בפירמת בן דוד שלוי קופ מעמידה מספר רואי חשבון וכלכלנים אשר מומחים כל אחד בתחומו במגוון רחב של שירותים כלכליים.
המחלקה הכלכלית בפירמה, משלבת ידע כלכלי וחשבונאי ברמה הגבוהה עם ניסיון ניהולי ועסקי עשיר. מטרת צוות המחלקה היא להשלים את הידע והיכולות הפנימיות של הלקוח, על מנת לאפשר לו להתמקד בניהול העסקים השוטף.
המחלקה מספקת שירותים בנושאים הבאים: ייעוץ עסקי, תכנון אסטרטגי, כתיבת תוכניות עסקיות, בדיקות כדאיות פרויקטים, הערכות שווי חברות, תמחיר, בנית תקציבים, קשר למאגרי מידע שונים, בדיקות ובקשות אשראי- משא ומתן מול בנקים.
פירמת בן דוד שלוי קופ מאמינה שעל-מנת לתת את המענה הנכון לצרכים הכלכליים של הלקוח, יש לשלב בין תחום ראיית החשבון ותחום הכלכלה. אינטגרציה זו באה לידי ביטוי בתוך המחלקה הכלכלית כך שכל צוות במחלקה הכלכלית מורכב מרואי חשבון לצד כלכלנים. שיתוף הפעולה יוצר שיתוף ידע בין תחומי, אשר מהווה יתרון משמעותי לטובת הלקוח.

הנהלת חשבונות ושכר

פירמת בן דוד שלוי קופ נותנת שירותי הנהלת חשבונות למגוון רחב של לקוחות ובכלל זה למאות עצמאים וחברות בע"מ וכן מאות עמותות.
הטיפול כולל בין השאר, הנפקת חשבוניות ורישומם, הכנת משכורות, תשלום שיקים לספקים, גביית חובות, רישומי מלאי, התאמות הבנקים, ומטלות נוספות התלויות לאופיו הספציפי של העסק.
הרישומים נעשים על פי כללים מקובלים, בשיטת החשבונאות הכפולה או החד-צידית. בנוסף, מחלקת הנהלת חשבונות מכינה את הדיווחים התקופתיים לשלטונות המס. על-מנת לספק לקהל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר, המחלקה מקצה לכל לקוח צוות אשר מורכב ממיטב מנהלי החשבונות ויועצי מס אשר מלווים את הלקוח לכל אורך הדרך.
מחלקת הנהלת חשבונות עובדת עם מספר רב של תוכנות הנהלת חשבונות, ביניהן: חשבשבת ,זום לעסקים, עצמאית, חיסולית, שקלולית, פריוריטי, הצהרונית ועוד