פירמת בן דוד שלוי קופ מחויבת להעניק ללקוחותיה את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, תוך הקפדה על יושרה, הגינות ואתיקה מקצועית. אנו מאמינים כי העבודה בפירמה צריכה להתבסס על ערכים אשר מקדמים את מטרת הלקוח ומציבים את הפירמה בשורה הראשונה של משרדי רואי החשבון בישראל.

מסירות ויחס אישי ללקוח

פירמת בן דוד שלוי קופ מציבה את הלקוח ואת הקשר איתו במרכז, תוך פעילות מקצועית בלתי מתפשרת. אנו מאמינים בטיפוח יחסים לטווח ארוך ובצמיחה משותפת יחד עם לקוחותינו. אנו מחויבים לתת מענה לכל אחד מלקוחותינו בכל סוגיה שמתעוררת. כל לקוח הוא ייחודי וחשוב ולכן תהליכי העבודה מובנים ומותאמים עבור כל לקוח בנפרד, גישה זו מאפשרת לנו להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח ומסייעת לעמוד בפני אתגרים מקצועיים.

מקצועיות ושאיפה למצוינות

פירמת בן דוד שלוי קופ מחויבת להעניק ללקוחותיה את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, ולכן הצוות המקצועי של הפירמה נבחר בקפידה. כל רואי החשבון, המתמחים, מנהלי החשבונות ויתר העובדים הינם בעלי השכלה, ידע וניסיון רב שנים במתן שירותי חשבונאות, מיסוי ועבודות כלכליות. השותפים ועובדי הפירמה בעלי ניסיון עשיר במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי בישראל. אנו מחויבים לשמירה מתמדת על רמתם המקצועית של עובדינו ועל איכות השירותים הניתנים לכלל לקוחותינו. פירמת בן דוד שלוי קופ חותרת לשמירה על רמה מקצועית גבוהה, עבודה מדויקת, עמידה בלוחות זמנים ושאיפה למצוינות. אנו שואפים להמשיך לגדול, להתפתח ולהתחדש במטרה להיות גורם משפיע בענף ראיית החשבון בישראל.

יצירתיות וחדשנות

עולם ראיית החשבון נתפס כעולם המבוסס על שגרה אפרורית, אך במציאות הוא עולם הדורש בין היתר פתיחות לרעיונות חדשים, יצירתיות וחשיבה מקורית. עולם החשבונאות מתמודד עם התפתחויות ושינויים מהירים ומשמעותיים וכך גם צרכי הלקוחות משתנים בתדירות גבוהה. כל עובד בפירמת בן דוד שלוי קופ נבחר בזכות המקצועיות שלו אך גם בזכות החשיבה היצירתית והייחודית אותה הוא יודע לספק.

פלורליזם חברתי

בפירמת בן דוד שלוי קופ העובדים משקפים את כל המגזרים בחברה הישראלית וכך גם לקוחותינו. צוות העובדים בפירמה כולל עובדים ממגזרים יהודיים שונים, בני עדות מיעוטים ועולי חבר העמים. אנו מקדמים פלורליזם וסובלנות בקהילה ומספקים שירותי פרו בונו (שירות שניתן בחינם כשירות לציבור) לארגונים חברתיים בתחילת דרכם.